BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 12257224
nr 1225 7224
Golvlampa
"Skarabé", Ateljé Lyktan, Åhus, 1900-talets andra hälft. Vitlackerad metall med ställbara reflektorspeglar. Höjd: 122 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 december 2018
kl 20:59:45
16/12 19:54:48
100 kr
17/12 20:54:45